AGILLO 36/255 AKUMULATORSKA KOSA/TRIMER
21.599,00 RSD
BATERIJA TIANNENG 12V /25AH
6.300,00 RSD
APARAT ZA ZAVARIVANJE VILLAGER VIWM-205 INV
25.399,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15855
Moto Dane šifra: 055698
Aparat za zavarivanje Villager VIWM – 205
Villager proizvodi uključuju veliki broj alata za različite vrste zavarivanja – MMA, MAG i TIG zavarivanje. Inverter aparati za varenje imaju malu težinu i stoga su pogodni za rad na visini i napolju. Zahvaljujući inverter napajanju, dostižu visoku frekvenciju i dobre karakteristike zavarivanja.
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Tip zavarivanja | MMA |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Intenzitet struje – aparati za zavarivanje | 20A-200A |
| Izlazni napon bez opterećenja | 74 V |
| Prečnik elektrode | 1.6 mm – 5 mm |
| Radni ciklus | 200A-35%/120A-100% |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Možda će vam se svideti:
APARAT ZA ZAVARIVANJE VILLAGER VWM 205 COMB
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026


















