Moto Dane Zrenjanin
Dobrodošli u Moto Dane - prodaja delova, opreme i uređaja brenda Husqvarna, Tomos, Villager i mnogih drugih.
Pored šumskog i baštenskog programa u ponudi imamo i moto opremu i delove za motore i skutere.
Pogledajte našu ponudu rezervnih delova, potrošnog materijala i uređaja. Na stanju imamo preko 10.000 artikala.
Program šuma i bašta: Kosačice, trimeri, testere, pumpe, prskalice, agregati, ručni alati, aku program...
Moto program: Moto oprema, delovi, ulja i maziva, kacige, koferi, jakne, pantalone...
Program za sve: Biciklovi, elektro biciklovi, bazeni, roleri, trotineti...
Specijalna ponuda
FUSE AKUMULATORSKA KOSAČICA VILLY 3740 E-2B
Na stanju
| Kategorija | Fuse kosačice |
| Težina pakovanja | 16.68 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Napon | 36 V |
| Površina košenja | 400 m² |
| Širina košenja | 370 mm |
| Visina košenja | 25 - 75 mm (6 nivoa, centralno) |
| Zapremina sakupljača | 35 l |
MOTORNA KOSAČICA AGM 4624R
Na stanju
Akcija traje od: 01.04.2026 do 30.09.2026
MOTORNA KOSAČICA VILLAGER PRIME 5111 T
Na stanju
MOTORNI ČISTAČ HUSQVARNA 333R II
Na stanju
MOTORNA KOSAČICA VILLAGER ATLAS 3010T
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026
HUSQVARNA MOTORNI ČISTAČ 135R
Na stanju
Akcija traje od: 22.05.2026 do 30.06.2026
TRIMER HUSQVARNA 535RXT
Na stanju
Akcija traje od: 22.05.2026 do 30.06.2026
MOTORNI ČISTAČ HUSQVARNA 531RS
Na stanju
Akcija traje od: 22.05.2026 do 30.06.2026
TRAVOKOSAČICA SAMOHODNA HUSQVARNA LC253S
Na stanju
Akcija traje od: 13.05.2026 do 01.09.2026
MOTORNI ČISTAČ 541RS HUSQVARNA
Stanje na upit
Akcija traje od: 22.05.2026 do 30.06.2026
MOTORNA KOSAČICA AGM 4624R
Na stanju
Akcija traje od: 01.04.2026 do 30.09.2026

Moto Dane Zrenjanin - Servis
Kod nas možete servisirati sve vaše uređaje, od traktor kosačice pa sve do manjih uređaja kao što su motorne testere. Tu smo za vas i vaše uređaje, možete nas kontaktirati emailom ili direktno na broj telefona. Moto Dane je tu za vas.

Moto Dane Zrenjanin - Servis
Kod nas možete servisirati sve vaše uređaje, od traktor kosačice pa sve do manjih uređaja kao što su motorne testere. Tu smo za vas i vaše uređaje, možete nas kontaktirati emailom ili direktno na broj telefona. Moto Dane je tu za vas.






















