PANTALONE LS2 STRAIGHT
18.600,00 RSD
PANTALONE LS2 VENTO ŽENSKE CRNE 3XL
10.800,00 RSD
MOTORNA KOSAČICA AGM 4624
27.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 19671
Moto Dane šifra: 082420
Agm
Motorna kosačica AGM 4624
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Kategorija | Motorne kosačice |
| Težina pakovanja | 28.1 kg |
| Brend | Agm |
| Snaga motora | 2.5 kW |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Zapremina motora | 144.3 cm³ |
| Širina košenja | 460 mm |
| Visina košenja | 25 – 75 ± 6 mm (7 nivoa, centralno) |
| Tip kućišta | Čelično |
AGM motorne i električne kosilice su proizvedene tako da zadovolje i najneupućenije korisnike. Sve se odlikuju moćnim, lako startujućim motorom.
– Sakupljanje
– Malčiranje
– Bočno izbacivanje
Proizvođač: AGM
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |


















