MOTORNA KOSAČICA VILLAGER PRIME 4111 T
29.999,00 RSD
Šifra proizvoda: 17973
Moto Dane šifra: 060220
Motorna kosačica Villager Prime 4111 T
IMA NA STANJU
Samohodna benzinska kosačica namenjena pouzdanom i efikasnom održavanju travnatih površina. Konstrukcija je prilagođena dugotrajnom radu, sa stabilnim kućištem, snažnim pogonom i preciznim sistemom košenja koji obezbeđuje ravnomeran rezultat i u gustoj i višoj travi. Zahvaljujući dobroj ergonomiji i sigurnosnim sistemima, uređaj omogućava komforno i bezbedno rukovanje, čak i pri dužem radu i zahtevnijim uslovima na terenu.
| Brend | Villager |
| Tip motora | T6 OHV |
| Snaga motora | 2.6 kW |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Zapremina motora | 146 cm³ |
| Površina košenja | 1100 m² |
| Širina košenja | 457 mm |
| Visina košenja | 25 – 75 mm |
| Tip pogona | Samohodni |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 7″ / 8″ |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Tip kućišta | Čelično |
| Zapremina sakupljača | 50 l |
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Možda će vam se svideti:
TRAVOKOSAČICA SAMOHODNA HUSQVARNA LC253S
Na stanju
Akcija traje od: 13.05.2026 do 01.09.2026















