MOTORNA KOSAČICA VILLAGER EAGLE 3111 V
36.999,00 RSD
Šifra proizvoda: 22364
Moto Dane šifra: 088952
Motorna kosačica Villager EAGLE 3111 V
IMA NA STANJU
| Brend | Villager |
| Snaga motora | 2.2 kW |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Zapremina motora | 127.1 cm³ |
| Površina košenja | 800 m² |
| Širina košenja | 430 mm |
| Rezervoar ulja | 0.5 l |
| Visina košenja | 25 – 75 mm |
| Tip pogona | Samohodni |
| Rezervoar goriva | 0.8 l |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 7″ / 8″ |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Zapremina sakupljača | 45 l |
– Samohodni pogon
– 3 u 1 – sakupljanje / pogon / bočno izbacivanje.
– Centralno podešavanje visine – jednim potezom od niskog do visokog travnjaka.
– Platnena korpa – lako skidanje/pražnjenje.
– Rukohvat – sklopiv (lakše skladištenje), poluga gasa i pogona nadohvat ruke.
– Metalno kućište – duži vek trajanja, veća robusnost.
– Gumirani točkovi – veća stabilnost, bolja trakcija.
– Režimi košenja
Zadnje sakupljanje: uredan travnjak bez rasutih otpadaka.
Bočno izbacivanje: za grublje održavanje trave.
– Održavanje
Nakon košenja isperite kućište preko priključka za crevo; redovno čistite/zamenite filter;
povremeno očistite svećicu i proverite nož; menjajte ulje prema uputstvu
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |


















