FAZASTER TOMOSA PREKLAPAJUĆI OR
890,00 RSD
BIC.BOOSTER TURBO 240 BLACK-GREEN 26
21.990,00 RSD
BATERIJA SKUTER VILLAGER SWIFT 2K 72V 20Ah
129.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 22590
Moto Dane šifra: 089476
Villager
Baterijski skuter Villager Swift 2K 72V 20Ah
ELEKTRO SKUTER PODLEZE REGISTRACIJI
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Kategorija | Baterijski skuteri |
| Težina pakovanja | 120 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Brushless hub elektromotor |
| Napon | 72 V |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 20 Ah |
| Broj bzina – skuteri, bicikli i tricikli | 3 |
| Klirens | 15 cm |
| Kočnice (napred/nazad) | disk/disk |
| Maksimalna brzina – skuteri, bicikli i tricikli | 45 km/h |
| Maksimalni domet – skuteri, bicikli i tricikli | 62 km |
| Međuosovinsko rastojanje | 129.8 cm |
| Pneumatici (napred/nazad) | 3 – 10 tubeless |
| Suspenzija (napred/nazad) | hidraulična |
| Visina sedišta | 75 cm |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 8 – 10 h |
– Digitalni displej
– Brzinomer
– Indikator napunjenosti baterije
– Retrovizori
– Prtljažnik ispod sedišta
– LED farovi
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |



















