BICIKL CAPRIOLO SUNRISE TOUR LADY 28"/18
23.599,00 RSD
ŽBICE 17 SET 3.2X170mm TOMOS
590,00 RSD
BICIKL GALAXY CRUISER 26″ CRNA MAT
19.900,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21763
Moto Dane šifra: 650150
Bicikl GALAXY CRUISER 26″ crna MAT
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Bicikl GALAXY CRUISER 26″ crna MAT
CRUISER 26″ je elegantan gradski bicikl stvoren za uživanje u vožnji. Vožnja ovog bicikla svog vlasnika vraća u neka bebzrižnija i romantičnija vremena. Odlikuje ga čvrst dupli čelični ram, veoma udobno sedište sa federima i klasičan široki volan. Na volanu se nalazi zvonce i ručica prednje kočnice, a na zadnjem točku i praktičan pak treger u boji bicikla. Zadnja kočnica je kontra.
| Brend: | GALAXY |
|---|---|
| Materijal rama: | Čelik |
| Veličina rama: | 17″ |
| Prednje vile: | HI TEN ČELIK KRUTA 26“ |
| Upravljač: | ČELIK 22.2/25.4x700mm |
| Ručke upravljača: | SUNĐER CRNE |
| Obručevi točkova: | 26“ ALU DUPLI ZID 36R |
| Glava prednja: | ČELIK 36R HROM |
| Glava zadnja: | KONTRA 36R FAVORIT |
| Sedište: | CLASSIC CRNO |
| Kočnice: | V-BRAKE ALU |
| Ručice kočnica: | PVC ALU |
| Lanac: | KMC S1 |
| Osovina srednjeg pogona: | MONOBLOK KENLI KL-08A |
| Srednji pogon: | ČELIK 44Tx170mm |
| Pedale: | PVC Feimin FP-830C |
| Sp. gume: | JILUER 26×2.125 |
| Svetlo prednje: | Da, na baterije |
| Svetlo zadnje: | Da, na baterije |
| Paktreger: | Čelični |
| Blatobrani: | Čelični |
| Jedinica mere: | Komad |
| Boja: | crna |
Ean (barkod): 8605034520696
Bruto težina: 0.00
Neto težina: 15.00
Datum proizvodnje:
Rok trajanja:
Uputstvo za upotrebu:
Atest kod: SRPS EN 4210-2
Zemlja porekla: Srbija
Hemijski sastav:
Sirovinski sastav:
Čelik, aluminijum, guma, plastika.
Dodatne informacije
| Brend | GALAXY |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Srbija |


















