REMENICA POGONA CASTELGARDEN TC102,122
1.130,00 RSD
BICIKL GALAXY CRUISER 26" BELA
19.900,00 RSD
BICIKL GALAXY PARIS 26″ BORDO CRVENA
19.990,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21689
Moto Dane šifra: 650011
Bicikl GALAXY PARIS 26″ bordo (crvena)
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Brend: | GALAXY |
|---|---|
| Materijal rama: | Čelik |
| Veličina rama: | 17″ |
| Prednje vile: | HI TEN ČELIK KRUTA 26“ |
| Upravljač: | ČELIK 22.2/25.4X600mm |
| Ručke upravljača: | 120mm CRNE |
| Sedište: | CLASSIC CRNO |
| Obručevi točkova: | 26“ ALU 36R |
| Glava prednja: | 36R ČELIK HROM |
| Glava zadnja: | KONTRA 36R ČELIK HROM |
| Kočnice: | V-BRAKE ALU |
| Ručice kočnica: | PVC ALU SPARKLE |
| Lanac: | KMC S1 |
| Osovina srednjeg pogona: | OSOVINA SA ŠOLJAMA |
| Srednji pogon: | ČELIK 44Tx165mm |
| Pedale: | PVC FEIMIN FP-830C |
| Blatobrani: | Čelični |
| Paktreger: | Čelični |
| Svetlo prednje: | Da, na baterije |
| Svetlo zadnje: | Da, na baterije |
| Korpa prednja: | Sitno pletena |
| Jedinica mere: | Komad |
| Dodatna oprema: | štitnik lanca, zvonce |
| Boja: | bordo (crvena) |
Ean (barkod): 8605034516453
Bruto težina: 0.00
Neto težina: 16.19
Datum proizvodnje:
Rok trajanja:
Uputstvo za upotrebu:
Atest kod: SRPS EN 4210-2
Zemlja porekla: Srbija
Hemijski sastav:
Sirovinski sastav:
Dodatne informacije
| Brend | GALAXY |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Srbija |


















