BICIKL GALAXY ZEFIRUS 28 CRVENI
21.690,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21884
Moto Dane šifra: 651066
Bicikl GALAXY ZEFIRUS 28″ crvena (bordo)
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Bicikl GALAXY ZEFIRUS 28″ crvena (bordo)
| Brend: | GALAXY |
|---|---|
| Materijal rama: | Čelik |
| Veličina rama: | 17.5″ |
| Prednje vile: | HI TEN ČELIK KRUTA 28“ |
| Upravljač: | ČELIK 22.2/25.4x600mm RISE 70mm |
| Ručke upravljača: | 100mm TAČKASTE CRNE |
| Obručevi točkova: | 28“ ALU DUPLI ZID 36R |
| Glava prednja: | ČELIK 36R CRNA |
| Glava zadnja: | KONTRA 36R FAVORIT |
| Sedište: | CLASSIC CRNO |
| Kočnice: | V-BRAKE ALU |
| Ručice kočnica: | PVC ALU |
| Lanac: | KMC S1 |
| Osovina srednjeg pogona: | MONOBLOK KENLI KL-08A |
| Srednji pogon: | ČELIK 44Tx170mm |
| Pedale: | PVC Feimin FP-830C |
| Sp. gume: | JILUER 700x35C |
| Svetlo prednje: | Da, na baterije |
| Svetlo zadnje: | Da, na baterije |
| Blatobrani: | Čelični |
| Paktreger: | Čelični |
| Korpa prednja: | SItno pletena |
| Jedinica mere: | Komad |
| Boja: | crvena |
Dodatne informacije
| Brend | GALAXY |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Srbija |


















