MOTORNI APARAT ZA PRANJE POD PRITISKOM VILL
69.999,00 RSD
MOTORNI DUVAČ ZA LIŠĆE VILLAGER VB 5290 E
32.999,00 RSD
ELEKTRIČNE MAKAZE ZA ŠIŠANJE OVACA VILLAGER
12.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17113
Moto Dane šifra: 067391
Makaze za šišanje ovaca Villager VLN SC 350
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
VLN 350 je pravi strigač za ovce za upotrebu na farmi. Na kraju krajeva, to će biti jedna od većih investicija koje ćete uložiti u opremu za strigu ovaca.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Makaze za šišanje ovaca |
| Težina pakovanja | 3.1 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 350 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2600 rpm |
| Radna širina – makaze za šišanje ovaca | 78 mm |
– Kofer
– Ulje za podmazivanje
– Četka za čišćenje
– Podešavanje brzine
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |

















