ELEKTRIČNI MEŠAČ ZA BOJU VEM-1050
9.699,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16163
Moto Dane šifra: 026826
Električni mešač mikser za boju Villager VEM 1050, 1050W
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager mikseri za farbu su pogodni za mešanje farbe, maltera i lepka.
Regulacija brzine omogućuje prilagođavanje korisnikovim potrebama, u zavisnosti od vrste materijala.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni mešači |
| Težina pakovanja | 4.78 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1050 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 580 rpm |
| Prečnik mešača | 120 mm |
| Navoj vratila – mešači za boju | M 14 |
– Prekidač smera
– Regulator brzine
– Bočna ručka
– Nastavak mešača
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















