SET ZA REPARACIJU TUBELESS GUMA KAPPA
5.080,00 RSD
BIC MACCINA AVENUE
19.990,00 RSD
ELEKTRIČNI USISIVAČ VILLAGER 20
15.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 20161
Moto Dane šifra: 066271
Električni usisivač VillyVac 20 DWS
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager usisivači su odlični za suvo i vlažno usisavanje. Jaki motori, visok protok vazduha i jaka usisna snaga zajedno sa odgovarajućim nastavcima dozvoljavaju efikasno čišćenje svih mrlja
| Kategorija | Električni usisivači |
| Težina pakovanja | 11.01 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1200 W |
| Protok vazduha – usisivači | 2.05 m³/min |
| Prečnik creva | 35 mm |
| Suvi filter | Filter i vreća za prašinu |
| Vlažni filter | Sunđerasto-penasti filter |
| Zapremina posude | 20 l |
| Maksimalni vakuum | 19 kPa |
| Dužina creva | 2 m |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |


















