IPON POLUSINTETIČKO ULJE ZA 4T MOTORE 20,
1.110,00 RSD
DIHTUNG CILINDRA 455R
350,00 RSD
HIDROFOR ELPUMPS VB 25/1300 INOX
38.499,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 22125
Moto Dane šifra: 65547
El-pumps
Hidrofor Elpumps VB 25/1300 Inox
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Težina pakovanja | 16.78 kg |
| Brend | El-pumps |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1300 W |
| Protok vode | 5.4 m³/h |
| Dužina kabla – pumpe za vodu | 1.5 m |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1″ (25 mm) |
| Dubina povlačenja | 9 m |
| Zapremina posude – pumpe | 25 l |
| Maks. visina vodenog stuba | 48 m |
Proizvođač: Elpumps
Zemlja porekla: Mađarska
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Elpumps |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | MADARSKA |
















