TRAKTOR KOSAČICA TMR452-98H-RD
289.999,00 RSD
KOMPRESOR ZA VAZDUH HC26 24L 5906135901
12.990,00 RSD
MOTORNA FREZA KOPAČICA 7 KS MTP750 591231699
49.990,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 22345
Moto Dane šifra: 41407
SCHEPPACH – Moto kultivator freza, kopačica MTP750, 7KS – 41407
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
cheppach motorni kultivator 7 KS, sa EURO 5, vazdušno hlađenim 4-taktnim motorom, radne širine 85 cm.
| Proizvođač | Scheppach |
| Model | MTP750 sa priključcima |
| Snaga | 5.2 kW – 7 KS |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Motor | 4-taktni, vazdušno hlađeni, EURO5 |
| Radna dubina | 15 – 30 cm |
| Radna širina | 85 cm |
| Broj rotora (motičica) | 6 |
| Broj brzina naprijed | 2 |
| Broj brzina nazad | 1 |
| Prenosni sistem | Kaiš + lanac |
| Sistem paljenja | Potezni starter |
| Pogonsko gorivo | Bezolovni benzin |
| Zapremina rezervoara goriva | 3.6 l |
| Zapremina rezervoara ulja | 0.6 l |
| Rukohvat | Podesiv po visini |
| Diskovi za zaštitu bilja | Da |
| Točkovi | Gumeni |
| Težina | 68 kg |
| Dodatne informacije | Podesivi rukohvat po visini sa prednjim točkom i 4.00 – 8 gumenim točkovima |
| Isporučeni pribor | Gumeni točkovi Rotori/noževi za frezanje Plug za oranje Plug razgrtač Plug za vađenje krompira (vadilica) Metalni točkovi |
Dodatne informacije
| Brend | SCHEPPACH |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | nemacka |
Možda će vam se svideti:
MOTORNI KULTIVATOR VILLAGER PRIME VTB842
Stanje na upit
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026
















