MOTORNA KOSAČICA VILLAGER PRIME
26.999,00 RSD
Šifra proizvoda: 16520
Moto Dane šifra: 060219
Motorna kosačica Villager Prime 4011 T
IMA NA STANJU
Snažna gurajuća kosačica namenjena pouzdanom i efikasnom održavanju travnatih površina.
Konstrukcija je prilagođena dugotrajnom radu, sa stabilnim kućištem, snažnim pogonom i preciznim sistemom košenja koji obezbeđuje ravnomeran rezultat i u gustoj i višoj travi. Zahvaljujući dobroj ergonomiji i sigurnosnim sistemima, uređaj omogućava komforno i bezbedno rukovanje, čak i pri dužem radu i zahtevnijim uslovima na terenu
| Brend | Villager |
| Tip motora | T6 OHV |
| Snaga motora | 2.6 kW |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Zapremina motora | 146 cm³ |
| Površina košenja | 1100 m² |
| Širina košenja | 457 mm |
| Visina košenja | 25 – 75 mm |
| Tip pogona | Gurajući |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 7″ / 8″ |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Tip kućišta | Čelično |
| Zapremina sakupljača | 50 l |
– 3 u 1 – sakupljanje / malčiranje / bočno izbacivanje.
– Centralno podešavanje visine – jednim potezom od niskog do visokog travnjaka.
– Platnena korpa – lako skidanje/pražnjenje.
– Rukohvat – sklopiv (lakše skladištenje), poluga gasa i pogona nadohvat ruke.
– Metalno kućište – duži vek trajanja, veća robusnost.
– Ergonomska ručka i komande
– Režimi košenja
Zadnje sakupljanje: uredan travnjak bez rasutih otpadaka.
Malčiranje: češće košenje, vraćanje hranljivih materija u travnjak.
Bočno izbacivanje: za grublje održavanje trave.
– Održavanje
Nakon košenja očistite kućište i prostor oko noža suvom četkom ili krpom i ispraznite korpu za travu; ne koristite vodu na električnom delu uređaja.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |















