TC-RO 1155 E ELEKTRIČNA RUČNA GLODALICA
9.299,00 RSD
IPONE ULJE ZA KOČNICE BRAKE FLUID DOT4
840,00 RSD
MOTORNI ČISTAČ SNEGA VILLAGER VST50
74.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16943
Moto Dane šifra: 054511
Motorni čistač snega Villager VST 50
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
VIllager čistače snega pokreću moćni 4-taktni motori koju pružaju maksimum performansi koje su potrebne za rad u teškim zimskim uslovima. Poseban sistem električnog paljenja olakšava startovanje motora pri niskim temperaturama. Čistači snega su projektovani tako da se mogu lako koristiti pri svim vemenskim uslovima.
– Podesiv ugao i domet čišćenja
| Tip motora | Četvorotaktni |
| Snaga motora | 4.1 kW |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Zapremina motora | 196 cm³ |
| Radna dubina | 510 mm |
| Broj brzina (napred/nazad) | 4 napred, 1 nazad |
| Domet | 5 – 11 m |
| Prečnik točka – čistači | 330 mm |
| Radna širina | 530 mm |
| Tip transmisije | Frikcioni disk/Diferencijal |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |


















