PERAČ HPC1400 5907736901 SCHEPPACH
6.990,00 RSD
PUNJAČ 2,4 I BATERIJE 2Ah STARTER KIT SBSK
4.390,00 RSD
PERAČ HPŠC1600-KIT 5907737901 SCHEPPACH
10.990,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 22342
Moto Dane šifra: 61568
Scheppach perač visokim pritiskom HPC1600-Kit 135 bar
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Sa svojim snažnim motorom od 1600 W i maksimalnim pritiskom od 135 bara, Scheppach električni perač visokim pritiskom HPC1600 komplet je idealan za čišćenje kuća, dvorišta i vrta. Zahvaljujući svom kompaktnom dizajnu i transportnoj ručki, čistač je jednostavan za transport i štedi prostor prilikom skladištenja. Scheppach HPC1600 komplet se automatski uključuje i isključuje, a njegovi točkovi ga čine idealnim za mobilnu upotrebu. Zahvaljujući velikom protoku od 420 L/h, prljave površine mogu se brzo očistiti.
• Snažan motor od 1600 W sa maksimalnim pritiskom od 135 bara i radnim pritiskom od 90 bara
• Quick-Connect sistem za brzu zamjenu priključaka
• Automatsko uključivanje i isključivanje
• Veliki točkovi i transportna ručka za lak transport
• Širok radni radijus zahvaljujući visini od 5 m -crijevo pod pritiskom
• Praktična funkcija samousisavanja (potreban je poseban pribor)
• Posebno brzo i efikasno čišćenje zahvaljujući velikom protoku od 420 L/h
• Idealno za mobilnu upotrebu zahvaljujući težini od samo 7,5 kg
• Uključuje crijevo visokog pritiska 5m, turbo (roto) mlaznica, podešavajuća mlaznica, brza spojnica za dovod vode, četka za čišćenje, boca za deterdžent, čistač podova
• Quick-Connect sistem za brzu zamjenu priključaka
• Automatsko uključivanje i isključivanje
• Veliki točkovi i transportna ručka za lak transport
• Širok radni radijus zahvaljujući visini od 5 m -crijevo pod pritiskom
• Praktična funkcija samousisavanja (potreban je poseban pribor)
• Posebno brzo i efikasno čišćenje zahvaljujući velikom protoku od 420 L/h
• Idealno za mobilnu upotrebu zahvaljujući težini od samo 7,5 kg
• Uključuje crijevo visokog pritiska 5m, turbo (roto) mlaznica, podešavajuća mlaznica, brza spojnica za dovod vode, četka za čišćenje, boca za deterdžent, čistač podova
| Proizvođač | Scheppach |
| Model | HPC1600-Kit |
| Kataloška oznaka | 5907737901 |
| Snaga | 1600 W |
| Napon | 230 V – 50 Hz |
| Hlađenje motora | Vodeno |
| Radni pritisak | 90 bar |
| Maksimalni pritisak | 135 bar |
| Protok vode | 360 l/h |
| Maksimalni protok | 420 l/h |
| Dužina crijeva | 5 m |
| Materijal izrade glave pumpe | Aluminijum |
| Dimenzije | 245 x 233 x 642 mm |
| Težina | 7.5 kg |
| Dodatne informacije | Quick-Connect sistem za brze promjene priključka Automatsko uključivanje i isključivanje |
| Isporučeni pribor | Pištolj Crijevo visokog pritiska 5m Turbo (roto) mlaznica Podešavajuća mlaznica Brza spojnica za dovod vode Četka za čišćenje Boca za deterdžent Čistač podova |
Naziv proizvoda: Scheppach perač HPC1600-KIT
Šifra proizvoda: SCH 61568
Proizvođač: Scheppach
Bar-kod (EAN): 4014915237013
Dodatne informacije
| Brend | SCHEPPACH |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | nemacka |
















