TRIMI NIT HUSQVARNA WHISPER TWIST 2.4mm
1.800,00 RSD
BLATOBRAN PREDNJI+YADNJI POLISPORT
1.500,00 RSD
PIŠTOLJ ZA VRELI VAZDUH VILLAGER VLN 200
4.099,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16694
Moto Dane šifra: 055694
Pištolj za vreli vazduh Villager VLN 200
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager VLN 200 je industrijski fen od 1800W. Podoban je za fabričke i montažne poslove kao alat koji je neophodan za pripremu radnih površina.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Pištolji za zagrevanje |
| Težina pakovanja | 1.37 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1800 W |
| Broj režima rada | 3 |
| Protok vazduha – električni alat | 150 / 300 / 500 l/min. |
| Temperatura | 380 – 580°C |
– Difuzor × 2
– Nasadni strugač × 2
– Ručni strugač
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















