AKU.MAKAZE ZA OREZIVANJE BC-PRS28-X SET PUNJ
11.990,00 RSD
HIDROPAK HWW1000 5908608901 SCHEPPACH
17.990,00 RSD
POTAPAJUĆA PUMPA ZA PRLJAVU VODU DWP750 5909
6.790,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 22339
Moto Dane šifra: 61303
Scheppach potopna pumpa za prljavu vodu DWP750
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Kombinovana pumpa za prljavu vodu DWP750 može se koristiti na različite načine – od zalijevanja vrta do isušivanja podruma ili građevinske jame. Koristeći rotirajuću osnovnu ploču koja se može podesiti bez alata, pumpa se može podesiti da pumpa prljavu ili čistu vodu i usisava do 1 mm. Sa motorom od 750 W i maksimalnim pritiskom isporuke od 0.8 bara, DWP750 može isporučiti do 20.000 litara na sat.
• Pogodno za čistu i prljavu vodu
• Posebno visok protok od 20.000 L/h – to znači da čak i velike količine vode može se rukovati
• Rotirajuća osnovna ploča sa funkcijom usisavanja plitke vode – može se podesiti bez alata za prljavu ili čistu vodu
• Robusno kućište pumpe otporno na udarce sa snažnim motorom od 750 W
• Maksimalna visina isporuke od 8 m sa maksimalnom dubinom uranjanja od 7 m
• Prekidač s plovkom se automatski isključuje ako je nivo vode prenizak i tako štiti od rada na suvo, osim toga može se sigurno učvrstiti za kontinuirani rad
• Dugotrajni usisni priključci veličine G1 1/2” i G1” – omogućava jednostavno povezivanje konvencionalnih baštenskih crijeva
• pritisak pumpe od 0.8 bara
• Jednostavno povezivanje zahvaljujući praktičnoj brzoj spojnici
• Zaštita od preopterećenja za zaštitu od pregrejavanja
• Praktična ručka za nošenje za mobilnu upotrebu
• Maksimalna veličina čestica 30 mm
• Maksimalna temperatura vode 35°C
• Posebno visok protok od 20.000 L/h – to znači da čak i velike količine vode može se rukovati
• Rotirajuća osnovna ploča sa funkcijom usisavanja plitke vode – može se podesiti bez alata za prljavu ili čistu vodu
• Robusno kućište pumpe otporno na udarce sa snažnim motorom od 750 W
• Maksimalna visina isporuke od 8 m sa maksimalnom dubinom uranjanja od 7 m
• Prekidač s plovkom se automatski isključuje ako je nivo vode prenizak i tako štiti od rada na suvo, osim toga može se sigurno učvrstiti za kontinuirani rad
• Dugotrajni usisni priključci veličine G1 1/2” i G1” – omogućava jednostavno povezivanje konvencionalnih baštenskih crijeva
• pritisak pumpe od 0.8 bara
• Jednostavno povezivanje zahvaljujući praktičnoj brzoj spojnici
• Zaštita od preopterećenja za zaštitu od pregrejavanja
• Praktična ručka za nošenje za mobilnu upotrebu
• Maksimalna veličina čestica 30 mm
• Maksimalna temperatura vode 35°C
| Proizvođač | Scheppach |
| Model | DWP750 |
| Kataloška oznaka | 5909511901 |
| Napon | 230 V – 50 Hz |
| Snaga motora | 750 W |
| Dubina povlačenja (usisna dubina) | 8.0 m |
| Dubina potapanja (u vodu) | 7 m |
| Protok vode | 20000 l/h |
| Prečnik ulaza/izlaza | 1 1/2” / 1 ” |
| Maksimalna temperatura vode | 35 °C |
| Maksimalni prečnik prljavštine | 30 mm |
| Dimenzije | 180 x 170 x 350 mm |
| Težina | 4.5 kg |
Dodatne informacije
| Brend | SCHEPPACH |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | nemacka |
















