POTAPAJUĆA PUMPA ZA ČISTU VODU VSP6000C
6.399,00 RSD
PRIRUBNICA ŠOLJA TRIMERA 135R,143R,235RI
1.500,00 RSD
POTAPAJUĆA PUMPA ZA PRLJAVU VODU VSP18000I
12.699,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 14025
Moto Dane šifra: 041340
Potapajuća pumpa za prljavu vodu Villager VSP 18000 I
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager potapajuće pumpe su pogodne za hidromelioraciju, bez obzira da li je u pitanju čista ili zagađena voda. U zavisnosti od snage, protoci ovih pumpi se kreću od 6 do 18 hiljada litara vode na sat. Pumpe za čistu vodu mogu usisati čestice do 5mm, dok pumpe za zaprljanu vodu mogu usisati čestice prečnika do 15mm.
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1100 W |
| Protok vode | 18 m³/h |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1″ (25 mm) |
| Prečnik usisa | 1″ (25 mm) |
| Dubina povlačenja | 8 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 8 m |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |















