ŠELNA AUSPUHA R216TAWD,C320TsAWD
200,00 RSD
BATERISKA LAMPA TC-CL 18/350
3.399,00 RSD
PUNJAČ I STARTER ZA AKUMULATORE VILLAGER VC
14.899,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21823
Moto Dane šifra: 071739
Villager
Punjač i starter za akumulatore VCSB 24S
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Program punjenja | 2 |
| Kapacitet punjenja | 8 – 225 Ah |
| Kontinualna struja punjenja | 2 A |
| Maksimalna struja punjenja | 8 / 16 A |
| Maksimalna struja startovanja | 75 A |
| Napon punjenja | 12 V / 24 V |
| Napon startovanja | 12 V / 24 V |
| Opterećenje | 550 W |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |















