AMORTIZER KUĆIŠTA H120II.235.236.240 HUS
900,00 RSD
BRZI ZATEZAČ LANCA STIHL MS170,180,181
1.500,00 RSD
RUČNI PALETAR VILLAGER DB2500-550X1150mm
39.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16650
Moto Dane šifra: 065528
Ručni paletar Villager DB2500 550 x 1150 mm
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Kategorija | Ručni paletari |
| Težina pakovanja | 63.8 kg |
| Brend | Villager |
| Dužina viljuške | 1150 mm |
| Kapacitet – ručni paletari | 2500 kg |
| Maksimalna visina nošenja | 195 mm |
| Širina viljuške | 550 mm |
| Visina ručke | 431.5 mm |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















