STUBNA BUŠILICA VILLAGER VLN 5016
18.299,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16391
Moto Dane šifra: 058489
Stubna bušilica Villager VLN 5016
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Bušilice |
| Težina pakovanja | 14.87 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prihvat alata | B 16 |
| Priključna snaga | 500 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 1500 rpm |
| Broj brzina rada | 5 |
| Dimenzije prihvata alata | 3 mm – 16 mm |
| Dimenzije radnog stola – zavijači/bušilice | 164 mm x 162 mm |
| Maksimalna dubina bušenja | 50 mm |
| Podešavanje radnog stola | 45° – 45° |
– Podešavanje ugla radnog stola
– Štitinik burgije
– Laser
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |

















