TC-SR 18LI BT SOLO AKU BLUETOOTH ZVUČNIK
2.799,00 RSD
Šifra proizvoda: 18331
Moto Dane šifra: 4514150
Baterijski Bluetooth zvučnik EINHELL TC-SR 18 Li BT – Solo (bez baterije i punjača)
STANJE NA UPIT
Einhell TC-SR 18 Li BT – Solo bežični zvučnik je jednostavan za povezivanje na sve Bluetooth uređaje, kao što su pametni telefoni ili tableti. Pored toga, ovaj zvučnik ima AUX priključak za povezivanje sa MP3 plejerima ili pametnim telefonima, kao i USB priključak za punjenje pametnih telefona, tableta ili MP3 plejera. Intuitivna kontrolna tabla ga čini lakim za upotrebu. Pošto je član Power-X-Change serije, sve visokokvalitetne punjive litijum-jonske baterije iz ove serije se mogu koristiti u kombinaciji sa ovim bežičnim zvučnikom. Ovaj proizvod dolazi bez baterije i punjača, koji su dostupni posebno, na primer kao praktični starter set.
- Član Power X-Change porodice
- Lako povezivanje sa uređajima zahvaljujući Blootooth-u
- AUX priključak za povezivanje sa MP3 plejerima, mobilnim telefonima, itd.
- USB priključak za punjenje mobilnog telefona, tableta ili MP3 plejera
- Intuitivna kontrolna tabla ga čini lakim za upotrebu
- Dolazi bez baterije i punjača (dostupni odvojeno)
Tehničke specifikacije
| Izlazni napon USB | 5 V |
| USB izlaz | 2 A |
| Izlazna snaga zvučnika | 2 Pieces x 3 W |
| Maks. Buka | 85 dB (A) |
| Izlazna frekvencija | 120 Hz – 20 kHz |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
Proizvođač: Einhell Germany AG
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Einhell Srbija, Vojvođanska 386, Surčin
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |

















