TE-AP 18/22 LI-SOLO AKUM.VIŠENAMENSKA TEST
9.199,00 RSD
Šifra proizvoda: 12722
Moto Dane šifra: 4326300
Baterijska višenamenska povratna testera EINHELL TE-AP 18 Li-Solo (bez baterije i punjača)
IMA NA STANJU
TE-AP 18 Li-Solo univerzalna testera je član porodice Power X-Change i napaja se s litijum-jonskim punjivim baterijama sa sistemom za upravljanje baterijama sa dužim vekom trajanja. Paketi baterija su kompatibilni sa svim alatima iz familije Power X-Change. Donja ploča koja se može podešavati bez alata, osigurava optimalnu upotrebu lista testere, koja takođe ne zahteva alat za zamenu. Ova univerzalna testera dolazi sa ergonomskim mekom ručkom i prijatna je i sigurna za držanje. Dodatni gumeni nosači su takođe postavljeni kako bi zaštitili kućište. Isporučuje se bez baterije i punjača. Oni su dostupni odvojeno.
- Član Power X-Change porodice
- Višenamenski: gradilište-radionice-bašta
- Univerzalna testera najmanja u klasi
- Jedisntven izdržljiv motor (snažan, brz, efikasan)
- Zamena reznog lista bez alata
- Podesiva podloga za optimalnu upotrebu
- Ergonomske meke ručke
- Zaštitne gumene podloške
- Isporučuje se bez baterije i punjača (dostupni odvojeno)
- Uključen rezni list za drvo
Tehničke specifikacije
| Broj udara | 0 min^-1 – 2600 min^-1 |
| Visina udara | 22 mm |
| Dubina rezanja u drvetu | 100 mm |
| Dubina rezanja u čeliku | 6 mm |
| Zamena reznog lista bez alata | yes |
Proizvođač: Einhell Germany AG
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Einhell Srbija, Vojvođanska 386, Surčin
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |


















