ZUPČANIK ALNASERA MINARELLI 50cc 2T
500,00 RSD
REZNE GLAVE KPL R422TsAWD
5.900,00 RSD
TRAKTOR KOSAČICA VILLAGER VT 985
299.999,00 RSD Оригинална цена је била: 299.999,00 RSD.239.999,00 RSDТренутна цена је: 239.999,00 RSD.
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Akcija traje od: 25.02.2026 do 30.09.2026
Šifra proizvoda: 20297
Moto Dane šifra: 055351
Traktor kosačica VT 985 VILLAGER
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 194 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Loncin LC1P85FA |
| Snaga motora | 7 kW |
| Zapremina motora | 352 cm³ |
| Broj obrtaja | 3000 rpm |
| Površina košenja | 5000 m² |
| Širina košenja | 980 mm |
| Visina košenja | 25 – 80 mm (7 nivoa, centralno) |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 380 mm / 457 mm |
| Broj brzina | 5 napred, 1 nazad |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















