VILLAGER AKUMULATORSKA PRSKALICA BS 12
5.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 22240
Moto Dane šifra: 086584
Villager
Villager akumulatorska prskalica BS 12
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske prskalice |
| Težina pakovanja | 4 kg |
| Brend | Villager |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 5 Ah |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 12 l |
| Domet – prskalice | 4 m |
| Maksimalna temperatura vode – prskalice | 40°C |
| Radni pritisak – prskalice | 6 bari |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Možda će vam se svideti:
AKUMULATORSKA I RUČNA PRSKALICA PRIME 1621
Stanje na upit
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026















