BICIKL GALAXY FOX 4,0 24"/7 CRVENA/NARANDŽA
16.990,00 RSD
BICIKL GALAXY CASPER 240 24"/18 PLAVA/NARAN
16.990,00 RSD
BICIKL GALAXY FESTINA 20″/6 CRVENA/CRNA MAT
16.749,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21734
Moto Dane šifra: 650006
Bicikl GALAXY FESTINA 20″/6 crvena/crna MAT
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Bicikl GALAXY FESTINA 20″/6 crvena/crna MAT
| Brend: | GALAXY |
|---|---|
| Materijal rama: | Čelik |
| Prednje vile: | HI TEN ČELIK KRUTA 20″ |
| Upravljač: | Čelik 22.2/25.4x560mm |
| Obručevi točkova: | 20″ ALU dupli zid 36R |
| Broj brzina: | 6 |
| Ručke upravljača: | 92/110mm CRNE |
| Sedište: | MTB 230x135mm |
| Glava prednja: | MTB 36R ČELIK CRNA |
| Glava zadnja: | MTB 36R ČELIK CRNA |
| Kočnice: | V-BRAKE ALU |
| Ručice kočnica: | PVC ALU |
| Menjač zadnji: | INDEX 6/7 RUPA POWER |
| Ručice menjača: | REVO SHIFT POWER ekonomik desna 6 INDEX |
| Račna (zadnji lančanik): | 6-FAZ INDEX ŽUTA 14-28T |
| Lanac: | MTB KMC Z6 |
| Osovina srednjeg pogona: | MONOBLOK ZHONGYA ZY-F02 |
| Srednji pogon: | 36T crni poluga 152mm |
| Pedale: | FEIMIN FP-810 |
| Dodatna oprema: | nogar |
| Sp. gume: | PONELY 20×2.125 |
| Boja: | crvena/crna MAT |
Ean (barkod): 8605034530299
Bruto težina: 0.00
Neto težina: 0.00
Datum proizvodnje:
Rok trajanja:
Zemlja porekla: Srbija
Dodatne informacije
| Brend | GALAXY |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Srbija |
















