ELEKTRONIKA TRIMER FS38,55 STIHL OR
3.800,00 RSD
BICIKL GALAXY FESTINA 20"/6 CRVENA/CRNA MAT
16.749,00 RSD
BICIKL GALAXY FOX 4,0 24″/7 CRVENA/NARANDŽA
16.990,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 12323
Moto Dane šifra: 650196
Bicikl GALAXY FOX 4.0 24″/7 crvena/narandžasta
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Bicikl GALAXY FOX 4.0 24″/7 crvena/narandžasta
| Brend: | GALAXY |
|---|---|
| Materijal rama: | Čelik |
| Veličina rama: | 13″ |
| Prednje vile: | HI TEN ČELIK KRUTA 24“ |
| Upravljač: | ČELIK 22.2/25.4×590 mm |
| Ručke upravljača: | 122 mm crna |
| Sedište: | MTB HIGH END |
| Obručevi točkova: | 24×1.75 ALU DUPLI ZID 36R |
| Glava prednja: | MTB 36R čelik crna |
| Glava zadnja: | MTB 36R čelik crna |
| Kočnice: | V-BRAKE ALU |
| Ručice kočnica: | PVC ALU |
| Menjač zadnji: | INDEX 6/7 RUPA POWER |
| Ručice menjača: | POWER SFT-30 R7 |
| Broj brzina: | 7 |
| Račna (zadnji lančanik): | 7-FAZ INDEX žuta 13-28T |
| Lanac: | MTB KMC Z6 |
| Osovina srednjeg pogona: | MONOBLOK ZHONGYA ZY-F02 |
| Srednji pogon: | 36T CRNI POLUGA 155mm |
| Pedale: | PVC FEIMIN FP-818 |
| Sp. gume: | Ponely 24×1.95 (52-507) |
| Jedinica mere: | komad |
| Boja: | crvena/narandžasta |
Ean (barkod): 8605034527930
Bruto težina: 0.00
Neto težina: 15.00
Datum proizvodnje:
Rok trajanja:
Zemlja porekla: Srbija
Dodatne informacije
| Brend | GALAXY |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Srbija |
















