BICIKL GALAXY CASPER 240 24"/18 PLAVA/NARAN
16.990,00 RSD
BICIKL GALAXY FOX 4.0 24"/7 PLAVA/SVETLO PL
16.990,00 RSD
BICIKL GALAXY FESTINA FS 24″/18 SIVA/CRVENA
17.949,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21736
Moto Dane šifra: 650050
Bicikl GALAXY FESTINA FS 24″/18 siva/crvena MAT
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Bicikl GALAXY FESTINA FS 24″/18 siva/crvena MAT
| Brend: | GALAXY |
|---|---|
| Materijal rama: | Čelik |
| Prednje vile: | MODE 711B amortizer |
| Upravljač: | MTB ČELIK 22.2/25.4x600mm |
| Ručke upravljača: | 92mm CRNE |
| Sedište: | MTB 250x155mm |
| Obručevi točkova: | 24″ ALU dupli zid 36R |
| Glava prednja: | MTB 36R ČELIK CRNA |
| Glava zadnja: | MTB 36R ČELIK CRNA |
| Kočnice: | V-BRAKE ALU |
| Ručice kočnica: | PVC ALU SPRAKLE |
| Menjač zadnji: | POWER INDEX 28.6mm/42T DOWN PULL |
| Ručice menjača: | REVO SHIFT POWER EKONOMIK 3F/6I |
| Račna (zadnji lančanik): | 6-FAZ INDEX ŽUTA 14-28T |
| Lanac: | MTB KMC Z6 |
| Osovina srednjeg pogona: | Monoblok Zhongya ZY-F02 |
| Srednji pogon: | MTB CRNI 24/34/42Tx170mm |
| Pedale: | FEIMIN FP-818 |
| Sp. gume: | PONELY 24×1.95 |
| Dodatna oprema: | nogar |
| Boja: | siva/crvena MAT |
Ean (barkod): 8605034530237
Bruto težina: 0.00
Neto težina: 14.90
Datum proizvodnje:
Rok trajanja:
Zemlja porekla: Srbija
Dodatne informacije
| Brend | GALAXY |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Srbija |


















