BICIKL GALAXY FOX 4.0 24″/7 PLAVA/SVETLO PL
16.990,00 RSD
Šifra proizvoda: 21737
Moto Dane šifra: 650197
Bicikl GALAXY FOX 4.0 24″/7 plava/svetlo plava
STANJE NA UPIT
Bicikl GALAXY FOX 4.0 24″/7 plava/svetlo plava
Bicikl GALAXY FOX 4.0 je brdski bicikl dizajniran za vožnju po različitim terenima. Odlikuje ga čelični ram koji pruža čvrstinu i stabilnost tokom vožnje. Niska srednja prečka čini ga idealnim izborom za decu, a predstavlja i odličan izbor kao prelazni bicikl sa dečijeg na malo ozbiljniji bicikl.
Prednja kruta viljuška od HI TEN čelika i MTB čelični volan omogućavaju lako manevrisanje i kontrolu, čineći bicikl praktičnim i udobnim za vožnju.
Točkovi sa aluminijumskim obručevima sa duplim zidom pružaju izdržljivost i otpornost na udarce. Posebno dizajnirano MTB sedište pruža odličnu podršku i udobnost tokom dužih vožnji.
Bicikl poseduje 7 brzina, sa zadnjim indeksnim menjačem. Bicikl GALAXY FOX 4.0 24″/7 je izdržljiv dečji bicikl ravnih linija i jednostavnog dizajna pogodan za decu visine od 135 do 145 cm.
| Brend: | GALAXY |
|---|---|
| Materijal rama: | Čelik |
| Veličina rama: | 13″ |
| Prednje vile: | HI TEN ČELIK KRUTA 24“ |
| Upravljač: | ČELIK 22.2/25.4×590 mm |
| Ručke upravljača: | 122 mm crna |
| Sedište: | MTB HIGH END |
| Obručevi točkova: | 24×1.75 ALU DUPLI ZID 36R |
| Glava prednja: | MTB 36R čelik |
| Glava zadnja: | MTB 36R čelik |
| Kočnice: | V-BRAKE ALU |
| Ručice kočnica: | PVC ALU |
| Menjač zadnji: | INDEX 6/7 RUPA POWER |
| Ručice menjača: | POWER SFT-30 R7 |
| Broj brzina: | 7 |
| Račna (zadnji lančanik): | 7-FAZ INDEX žuta 13-28T |
| Lanac: | MTB KMC Z6 |
| Osovina srednjeg pogona: | MONOBLOK ZHONGYA ZY-F02 |
| Srednji pogon: | 36T CRNI POLUGA 155mm |
| Pedale: | PVC FEIMIN FP-818 |
| Sp. gume: | Ponely 24×1.95 (52-507) |
| Jedinica mere: | komad |
| Boja: | plava/svetlo plava |
Ean (barkod): 8605034527947
Bruto težina: 0.00
Neto težina: 15.00
Datum proizvodnje:
Rok trajanja:
Zemlja porekla: Srbija
| Brend | GALAXY |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Srbija |
















