VARILICA ZA PLASTIČNE CEVI VLN PE 1500
6.299,00 RSD
ELEKTRIČNA TELESKOPSKA TESTERA VILLAGER VEP
13.199,00 RSD
BRUSILICA ELEKTRIČNA 820W-UGAONA 125MM VL
4.699,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15445
Moto Dane šifra: 051120
Električna ugaona brusilica Villager VLN 455 820W, 125mm
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager nudi širok spektar ugaonih brusilica za Vaš hobi ili poluprofesionalno korišćenje.
Brusilice imaju lako kućište koje omogućava korišćenje ovih alata sa sigurnošću i lakoćom.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Ugaone brusilice |
| Težina pakovanja | 2.43 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 820 W |
| Navoj vratila | M14 |
| Prečnik diska | 125 mm / 22.23 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 12000 rpm |
– Bočna ručka
– Ključ za montažu diska
– Debljina diska: 6 mm za brušenje; 3 mm za odsecanje
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















