OPRUGA ZATEZAČA TRAKTOR CTH 224T HUSQVAR
1.600,00 RSD
BRUSILICA ELEKTRIČNA 820W-UGAONA 125MM VL
4.699,00 RSD
VARILICA ZA PLASTIČNE CEVI VLN PE 1500
6.299,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15444
Moto Dane šifra: 033856
Varilica – pegla- za plastične cevi Villager VLN PW 1500
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager VLN PW 1500 je prenosivi zavarivač za PVC cevi. Izdržljiv i snažan, vrlo je pogodan za vodoinstalaterske poslove.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Varilice za plastične cevi |
| Težina pakovanja | 4.72 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1500 W |
| Vreme zagrevanja | ≤ 15 min. |
– Set adaptera (20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm, 63 mm)
– Temperatura zagrevanja: 300°C
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















