ELEKTRIČNA KOSAČICA AGM 1050
9.999,00 RSD Оригинална цена је била: 9.999,00 RSD.7.499,00 RSDТренутна цена је: 7.499,00 RSD.
Akcija traje od: 03.03.2026 do 30.09.2026
Šifra proizvoda: 22290
Moto Dane šifra: 062647
Električna kosačica AGM 1050
IMA NA STANJU
| Brend | Agm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1200 W |
| Površina košenja | 300 m² |
| Širina košenja | 330 mm |
| Visina košenja | 25 – 55 mm |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 140 mm / 140 mm |
| Zapremina sakupljača | 35 l |
– Električni motor visoke snage – obezbeđuje pouzdano košenje i kod gušće trave.
– Višestepeno podešavanje visine – jednostavna promena visine košenja zadnjih točkova.
– Podesiv i sklopiv rukohvat – tri radne visine i lako skladištenje u manjim prostorima.
– Režimi košenja
Zadnje sakupljanje u korpu: uredan travnjak uz usmeravanje pokošene trave u korpu.
Zadnje izbacivanje bez korpe: košenje bez korpe, uz izbacivanje trave preko zadnjeg
štitnika, pogodno za brže, grublje održavanje.
– Održavanje
Nakon košenja očistite kućište i prostor oko noža suvom četkom ili krpom i ispraznite korpu
za travu; ne koristite vodu na električnom delu uređaja.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
| Brend | AGM |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















