KOMPLET ALATA ZA ŠTELOVANJE KARBURATORA
1.399,00 RSD
ELEKTRIČNA KOSAČICA AGM 1050
9.999,00 RSD Оригинална цена је била: 9.999,00 RSD.7.499,00 RSDТренутна цена је: 7.499,00 RSD.
MULTIFUNKCIONALNI BACKPACK TRIMER AGM BMT 3
26.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 22269
Moto Dane šifra: 074630
Multifunkcionalni backpack trimer AGM BMT 3421
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Brend | Agm |
| Snaga motora | 0.9 kW |
| Zapremina motora | 32.6 cm³ |
| Rezervoar goriva | 1l |
| Radni zahvat niti | 430 mm |
| Dužina sečiva | 400 mm |
| Dužina vodilice lančane testere | 254 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
Multifunkcionalni backpack trimer AGM BMT 3421 je odličan trimer za održavanje travnatih površina koje ne mogu biti pokošene kosačicom. Motorni trimer predstavlja veoma lagan i izbalansiran uređaj. Tip rukohvata je teleskopski, a težina je veoma lagana tako da je korišćenje ovog trimera veoma lako i jednostavno. Motorni trimer AGM je idealan izbor za vaše travnate površine.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















