VIBRACIONA BRUSILICA VILLAGER VLP 324
6.399,00 RSD
MIKROPREKIDAČ TRAKT.KOSAČICE VT840 VILLAGER
1.790,00 RSD
KOMPRESOR VILLAGER VAT 50 L PRIME
22.399,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21936
Moto Dane šifra: 057616
KOMPRESOR VILLAGER VAT 50 L PRIME
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Kompresori |
| Težina pakovanja | 28.46 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Redni motor |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1500 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 2800 rpm |
| Broj izlaza | 2 |
| Protok vazduha – kompresori | 180 l/min |
| Radni pritisak – kompresori | 8 bar |
| Zapremina rezervoara – kompresori | 50 l |
– Uljano podmazivanje
– Sigurnosna sklopka
– Dimenzije: 77x33x71cm
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |

















