SAJLA ZADNJE KOČNICE ZA ELEKTRO
500,00 RSD
KOMPRESOR VILLAGER VAT 50 L PRIME
22.399,00 RSD
VIBRACIONA BRUSILICA VILLAGER VLP 324
6.399,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21935
Moto Dane šifra: 071538
VIBRACIONA BRUSILICA VILLAGER VLP 324
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Vibracione brusilice |
| Težina pakovanja | 2 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Tip brusilice | Vibraciona |
| Radna površina | 90 mm x 182 mm |
| Priključna snaga | 240 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 6000 – 12000 rpm |
– Brusni papir
– Sakupljač
– Regulator brzine
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |















