FUSE AKUMULATORSKO RENDE VILLAGER 0520
9.999,00 RSD
AUSPUH APN REZONANTNI NIKL TOP LASER
4.330,00 RSD
KOMPRESOR VILLAGER VAT 50 L PYLON
44.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21565
Moto Dane šifra: 086721
Kompresor Villager VAT 50 L Pylon
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1500 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 17500 rpm |
| Protok vazduha – kompresori | 70.8 l/min |
| Radni pritisak – kompresori | 10 bar |
| Zapremina rezervoara – kompresori | 50 l |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |















