BREZON MAČA H340,345,350
280,00 RSD
KOMPRESOR VILLAGER VAT 50 L PYLON
44.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKO RENDE VILLAGER 0520
9.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21564
Moto Dane šifra: 082121
FUSE akumulatorsko rende Villager VLN 0520
BEZ BATERIJE I PUNJAČA
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Kategorija | Fuse rende |
| Težina pakovanja | 3.67 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 12000 rpm |
| Dubina glodanja | 0-1.5 mm |
| Dubina reza – električni alat | 12 mm |
| Širina radnog zahvata | 80 mm |
kesa za prašinu
– vodilica
Napomena: Uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |




















