FUSE AKUMULATORSKI TRIMER ZA ŽIVU OGRADU VH
8.899,00 RSD
PRSTEN LANČANIKA E/S QR3757X7
360,00 RSD
FUSE AKUNULATORSKI TRIMER VILLAGER BC 2320-
10.199,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15612
Moto Dane šifra: 056360
Fuse akumulatorski trimer BC 2320-1BCB
– Rotirajuća glava
– Graničnik za biljke
– Teleskopski rukohvat
– Baterija 2 Ah
– Punjač 2.4 A
| Kategorija | Fuse trimeri |
| Težina pakovanja | 3.98 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 10000 rpm |
| Radni zahvat niti | 230 mm |
| Tip rukohvata | Teleskopski rukohvat |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse BC 2320 je osnovni model trimera za travu, idealan je za održavanje travnatih terena koji su van domašaja klasičnih kosačica.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Možda će vam se svideti:
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026


















