FUSE AKUMULATORSKA UBODNA TESTERA VILLAGER
6.799,00 RSD
AKUMULATORSKI DUVAČ ZA LIŠĆE VILLAGER VBV21
4.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA LANČANA TESTERA VBT 1440
18.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15609
Moto Dane šifra: 056369
Fuse akumulatorska lančana testera VBT 1440
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
| Kategorija | Fuse testere |
| Težina pakovanja | 4.96 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 36 V |
| Broj zuba lanca | 26 zuba |
| Brzina lanca | 8.5 m/s |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Lagana i ugodna, Fuse VBT 1440 aku lančana testera je odličan izbor za aktivnosti kako u kući tako i u šumi
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026

















