FUSE PUNJAČ 18V2.4A
2.999,00 RSD
FUSE AKUMULATOR BUŠILICA VILLAGER VLN 3220 056361
4.999,00 RSD
FUSE AKUMULATOR USB PUNJAČ ZA MOBILNI TELEF
1.799,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15598
Moto Dane šifra: 056366
Fuse akumulatorski usb punjač za mobilni telefon VLN 9920
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
| Kategorija | Fuse baterijske lampe |
| Težina pakovanja | 0.18 kg |
| Brend | Villager |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Broj USB portova | 2 |
| Izlazni napon | 5 V |
| Struja punjenja | 2 A |
| Tip lampe | LED |
| Ulazni napon | 18 V |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse VLN 9920 je punjač za mobilne telefone i portabl uređaje sa ugrađenom baterijskom lampom.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |

















