KARIKE HONDA G200 F600 FI67mm std (2x2x3mm
840,00 RSD
MOTORNA KOSAČICA VILLAGER ATLAS 4111T
40.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA BRUSHLESS KOSAČICA VILL
15.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16488
Moto Dane šifra: 060115
Fuse akumulatorska brushless kosačica Villager Villy 2020 E-1BCB
Tip elektromotora Indukcioni (bez četkica)
Napon 18 V
Površina košenja 300 m²
Širina košenja 330 mm
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse Villy 2020 je kosačica nemenjena košenju travnjaka površine do 300 m²
| Kategorija | Fuse kosačice |
| Težina pakovanja | 13.14 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
| Napon | 18 V |
| Površina košenja | 300 m² |
| Širina košenja | 330 mm |
| Visina košenja | 25 – 75 mm (6 nivoa, centralno) |
| Zapremina sakupljača | 30 l |
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















