FUSE SET AKUMULATORSKA BUŠILICA VLN 3220 +A
18.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKE MAKAZE ZA TRAVU I ZIVU O
7.199,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA TESTERA ZA GRANE VILLAGE
14.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16480
Moto Dane šifra: 060114
Fuse akumulatorska testera za grane Villager VCPS 0820
Napomena: Uređaj se isporučuje bez punjača i baterije
| Kategorija | Fuse testere |
| Težina pakovanja | 4.9 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Dužina vodilice | 24 cm |
| Brzina lanca | 5.5 m/s |
| Dužina rukohvata | 190 cm – 270 cm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse VCPS 0820 je aku lančana testera za grane.
Ova alatka je vrlo korisna za orezivanje i ima široku primenu u voćarstvu.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026
















