DIGITALNA TESTERA ZA RAZREZIVANJEVILLAGER V
13.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA UGAONA BRUSILICA VILLAGE
7.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA LAMPA VILLAGER VLN 9120
2.799,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16905
Moto Dane šifra: 058978
Fuse akumulatorska lampa VLN 9120
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
| Kategorija | Fuse baterijske lampe |
| Težina pakovanja | 0.44 kg |
| Brend | Villager |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Lumen | 100 Im |
| Priključna snaga | 3 W |
| Temperatura boje | 6500 K |
| Podešavanje rotacije lampe | 5 koraka 180° |
| Okretnost gorionika | 0-270° |
| Podešavanje ugla lapme | 7 koraka 180° |
| Tip lampe | LED |
| Ugao gorionika | 0-180° |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Ova ručna lampa je posebno razvijena za složeno održavanje i popravke kojima se bavite u Vašoj garaži, radionici ili domu. Pojačava vidljivost sa naprednim LED-ovima koji daju vrhunsku osvetljenost
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026
















