FUSE AKUMULATORSKA BUSILICA VILLAGER VLP 52
8.499,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKI UDARNI ZAVRTAČ VILLAGER
9.099,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA BRUSHLESS UDARNA BUŠILIC
20.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15602
Moto Dane šifra: 056354
Fuse akumulatorska brushless udarna bušilica VLP 5120-2BSC
– VLP 5120 alat
– 2 × Baterija 2Ah
– Punjač 2.4A
– Set nastavaka
– Kofer
| Kategorija | Fuse bušilice/odvijači |
| Težina pakovanja | 4.53 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 60 Nm |
| Broj udaraca | 0 – 25600 ipm |
| Prihvat alata | Futer: 0.8 – 13 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 500 rpm / 0 – 1800 rpm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
VLP 5120 je udarna aku bušilica/zavijač i Villagerova perjanica.
Opremljena motorom bez četkica, postiže dosta snage za većinu građevinskih radova i projekata oko kuće
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Možda će vam se svideti:
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026


















