AKUMULATORSKA HEFTALICA VAT3520
10.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKI FEN ZA VRUĆ VAZDUH VLN95
7.299,00 RSD
FUSE ALUMULATORSKA UBODNA TESTERA VLP1320
11.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 18491
Moto Dane šifra: 072307
FUSE akumulatorska brushless ubodna testera VLP 1320
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
| Kategorija | Fuse ubodne testere |
| Težina pakovanja | 2.33 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 3000 rpm |
| Hod reznog alata | 26 mm |
| Ugao sečenja – ubodne/povratne/kružne testere | 0° – 45° |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
VLP 1320 je akumulatorska ubodna testera koja pruža obilje snage u kombinaciji sa izvanrednim rukovanjem i preciznošću. Ova ubodna testera pravi čist, brz i profesionalan posao sečenja i testerisanja.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026

















