FUSE AKUMULATORSKA BUŠILICA BUŠILICA VLN 32
11.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA BRUSHLESS UDARNA BUŠILIC
20.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA BUSILICA VILLAGER VLP 52
8.499,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15601
Moto Dane šifra: 056356
Fuse akumulatorska bušilica VLP 5220-2BSC
– VLP 5220 alat
– 2 × Baterija 1.5Ah
– Punjač 2.4A
– Set nastavaka
– Kofer
| Kategorija | Fuse bušilice/odvijači |
| Težina pakovanja | 4.28 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 40 Nm |
| Prihvat alata | Futer: 0.8 – 13 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 450 rpm / 0 – 1600 rpm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
VLP 5220 je poluprofesionalna aku bušilica/zavijač. Čvrsta, pouzdana i pametno dizajnirana, napravljena je da izdrži zahtevne uslove rada, a njen prenos je napravljen da traje.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |


















