FUSE AKUMULATORSKA BUŠILICA BUŠILICA VLN 32
11.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15600
Moto Dane šifra: 056357
Fuse akumulatorska bušilica VLN 3220-2BSC
– VLN 3220 alat
– 2 × Baterija 1.5Ah
– Punjač 2.4A
– Set nastavaka
– Kofer
| Kategorija | Fuse bušilice/odvijači |
| Težina pakovanja | 4.08 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 35 Nm |
| Prihvat alata | Futer: 0.8 – 10 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 350 rpm / 0 – 1300 rpm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
VLN 3320 je ulazni model kompaktne aku bušilice/zavijača. Ugrađeno
LED svetlo osvetljava radnu površinu dok Vam konturna, meka drška pruža udobnost tokom dugog korišćenja.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Možda će vam se svideti:
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026


















