AKUMULATORSKI DUVAČ ZA LIŠĆE VILLAGER VBV21
4.999,00 RSD
FUSE AKUNULATORSKI TRIMER VILLAGER BC 2320-
10.199,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKI TRIMER ZA ŽIVU OGRADU VH
8.899,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15611
Moto Dane šifra: 056367
Fuse akumulatorski trimer za živu ogradu VHT 4420
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
| Kategorija | Fuse trimeri za živu ogradu |
| Težina pakovanja | 3.58 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 1300 rpm |
| Tip sečiva | Kontra-rotirajuće, duplo |
| Tip rukohvata | Klasičan rukohvat |
| Dužina sečiva | 510 mm |
| Prečnik sečenja | 14.5 mm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse VHT 4420 lagan, udoban i jak uređaj, dizajniran za održavanje žive ograde i baštenskog žbunastog rastinja.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026

















